Reference

Dobrý den, reaguji na zkušenosti s realitní makléřkou paní Kristýnou Baštou. Paní Bašta je až neuvěřitelný profesionál ve svém oboru. Spolupracuji s ní již několik let a při každém obchodu se nestačím divit, jak dokonale je připravena, jak má vše nachystáno a o dotyčných nemovitostech ví prostě všechno. Vřele doporučuji a je mi ctí, že s ní můžu spolupracovat.

Martin V.

Dobrý den, opožděně reaguji na Váš mail. To víte, práce na zahradě je hodně a na PC nezbývá čas. Takže co se týče spolupráce při koupi RD v Křenovicích, jsme byli maximálně spokojeni. Jelikož to nebyl náš první kup nemovitosti a máme již nějaké zkušenosti, byli jsme překvapeni rychlostí a "jednoduchostí" celé akce. Makléřka byla vždy velmi ochotná a velmi komunikativní. Právní podpora byla skvělá, stejně tak ochota ostatních zaměstnanců na pobočce. Paní makléřka odpovídala erudovaně na všechny dotazy a nebyla tak jen prostředník.. Za největší plus celé akce považuji kreativitu řešení jednotlivých postupů a neformální komunikaci mezi všemi stranami. Jednání bylo velmi lidské a ku prospěchu všech, ochota vykomunikovat všechny termíny dala akci klidný průběh a pocit jistoty. Nenašli jsme jedinou výtku a doporučujeme všem našim známým. Pokud budeme někdy pořizovat další nemovitost, a já doufám, že to nebude dlouho trvat, znovu se na paní Baštu rádi obrátíme.

Jedličkovi

Na Century jsem náhodou narazila při hledánį zprostředkovatele na prodej nemovitosti. Byla jsem mile překvapena,když jsem zjistila,že s Krystinou Bašta je skutečně bašta spolupracovat. Je přímá,srozumitelná a ochotná. V oboru je na svém místě a proto jsem si ji vybrala i na můj druhý plánovaný obchod.

Olina J.

Hezký večer, rádi bychom s manželkou poděkovali za skvělou spolupráci v rámci prodeje naší nemovitosti. V rámci procesu vlastního prodeje nemovitosti, komunikace, informací probíhalo vše v nadstandardní kvalitě a k naší maximální spokojenosti. Pokud budete do budoucna potřebovat velmi pozitivní referenci jsme s manželkou k dispozici a gratulujeme k těmto skvělým zaměstnancům kanceláře Century 21 Brno. Ještě jednou díky a příjemný zbytek dne

Poláškovi

Profesionální přístup. Příjemné vystupování, velmi dobrá komunikace.

Libor T.

S Kristýnou Bašta máme skvělou zkušenost s prodejem domku, děkujeme.

Pavla M.

Dobrý den, před krátkou dobou jsem požádala o spolupráci při prodeji nemovitosti. Byla jsem překvapená rychlostí a profesionálním přístupem paní Kristýny Bašta. Milé a příjemné jednání a rychlé uskutečnění prodeje, úžasná spolupráce a ještě lepší osobní přístup. Velmi tuto firmu i její pracovnici doporučuji a zaručuji, že budete absolutně spokojeni.

Mila Č.

Century 21 mi byla doporučena přítelem a s jejím výběrem na prodej svého domu jsem byl nadmíru spokojen a hlavně s jednáním a profesionálním přístupem paní makléřky Kristýny Bašta a celým zbytkem tým RK century 21.Tuto RK mohu jen doporučit od nabídky k celkové realizaci přes vyřízení veškerých právních formalit toto netrvalo dlouho .Tuto mohu opravdu vřele doporučit protože Mě a celé rodině velmi pomohli a podali pomocnou ruku nad rámec svých povinností při koupi a zajištění financování nové nemovitosti tímto děkuji Century 21 a Kristýně Bašta.

Michal P.

Dobrý den, chválím Vaši realitní kancelář a hlavně paní Kristýnu Bašta která má profesionální přístup a je velice ochotná. Byli jsme velice spokojeni s rychlostí prodeje,ale i s přístupem a pomocí s vyřízením všeho potřebného.

Ludmila U.

Dobrý den, děkuji za Vaše informace i nabídku. Budu-li cokoliv v budoucnu z výše uvedeného potřebovat, zcela určitě se na Vás obrátím, protože jsem přesvědčen, že jste excelentní makléřka, odborník i člověk. Přeji pěkný zbytek dne. S pozdravem

Zapletalová K.

Byla jsem velmi spokojena. Vše co bylo třeba vždy hned řešila, nevím, co by se ještě dalo vylepšit.

Ivana H.

S koupí stavebního pozemku v Brně, jsem se obrátil na realitní kanceláří Century 21. Ujala se mě profesionální realitní makléřka Kristýna Bašta. Nejen, že se mnou vybrala stavební parcelu podle mých představ, ale byla mi velkou pomocí při vyřizování stavebního povolení, které v jistých situacích vypadalo téměř nemožné získat. Dnes již stavím a jsem si vědom, že bez její pomoci by tomu tak nebylo. V budoucnu se na tuto realitní makléřku zcela jistě obrátím znovu. Děkuji.

Jan S.

Vynikající úroveň, okamžitá reakce na dotazy, klientům se věnuje, komunikuje i po prodeji nemovitosti či pozemku, nejlepší realitní makléř, s kterým jsem jednal a pracoval.

Attack Art